Інфо

Сніжність

Назва:
Добродійна різдвяна ініціатива «Сніжність»

Організатори:
Добра Ініціатива, www.dobrainiciatyva.com
Українська Асоціація Авторів та Виконавців, www.uaav.net

Партнери
Львівський Палац Мистецтв, www.artpalace.org.ua
Фестиваль акустичної музики «ТИХО!», www.festyval.com
Пласт – Національна скаутська організація України, www.plast.org.ua
МГО «Академія Української Молоді», www.mykolaj.com.ua
ГО ГЦ «САМІ», www.sami.lviv.ua
Європейська Асоціація Студентів Права – Львів, www.elsa-lviv.org.ua
Благодійний Фонд “Європейське місто”, www.euromisto.com

Контакти:
Веб: www.snizhnist.com
Ел.пошта: snizhnist.music@gmail.com

snizhnist.press_1

У ці зимові дні, завдяки тісній співпраці, взаємодопомозі та партнерству громадських організацій Львова, волонтерів, митців, музикантів, добродійників, установ та інституцій у Львові вперше було реалізовано велику різдвяну доброчинну соціально-мистецьку ініціативу «Сніжність».

«Сніжна» ініціатива стала прикладом втілення справжнього різдвяного духу через допомогу тим, хто чекає на неї найбільше в цей святковий час, коли спільними, навіть найменшими, зусиллями творяться великі справи.

Хоча ініціатива ще триває та вже протягом п’яти перших зимових тижнів в життя було втілено близько 20 доброчинних проектів, які своєю увагою охопили більше 5 тисяч львівських дітей із багатодітних і малозабезпечених сімей, спеціалізованих шкіл, інтернатів для неповносправних дітей та лікарень.

Добрі починання «Сніжної» ініціативи підтримали такі відомі особистості як Богдан Ступка, Іван Малкович, Богдан Бенюк, Піккардійська Терція, Олег Скрипка, Сергій Гера (гурт «Друга Ріка»), Юлія Лорд, Олег Собчук (лідер гурту «С.К.А.Й.»), Павло Табаков, Павло Нечитайо (гурт «Пропала Грамота»), а також Мирослав Вайда, гурти Далай Лама, Годо, Лондон, On the Edge й багато інших людей доброї волі, яких важко перелічити.

snizhnist.press_2

Серед безлічі акцій «сніжної» ініціативи варто зупинити увагу хоча б на деяких:

Від початку зими і аж до свята Святого Миколая діяла Поштова Скринька Святого Миколая, як мала на меті в новорічно-казковій манері привернути увагу дітей до того, що Різдвяні свята це не лише отримання подарунків, а, в першу чергу, нагадування про те, що потрібно ділитися любов’ю з людьми навколо і прагнути бути добрішими і щирішими кожного дня. Дітки, які не забули про Святого Миколая, отримали чудові подарунки – книжки від видавництва «АБАБАГАЛАМАГА» та солодощі, а із найпроникливіших дитячих звернень до Святого Миколая вже невдовзі буде створено виставку, яка, можливо, нагадає навіть дорослим дорогу до закутків серця, де ще живе дитинство.

Майже увесь грудень працював проект «Швидка Святкова допомога», завдяки активістам якого, а це чисельні друзі Сніжності, серед яких слід особливо відзначити допомогу львівської дизайнерки Мар’яни Курій, та представники громадських рухів НСОУ «Пласт» та ГО ГЦ «САМІ», святковий настрій прийшов у ряд львівських спеціалізованих закладів для дітей (львівський навчально реабілітаційний центр «Мрія», санаторна школа-інтернат №1 для дітей із серцево-судинними захворюваннями, спецшкола-інтернат для глухих дітей, школа інтернат №102, школа-інтернат №6 для дітей з вадами мовлення, школа-інтернат №9 для дітей хворих туберкульозом, школа-інтернат № 100 для сліпих дітей, львівська обласна дитяча спеціалізована клінічна лікарня). В теплому та веселому товаристві, до якого долучалися також Zоряна, Андріана, Людмила Ясінська, гурт «Вушка», Заліско, “Maximus”, Павло Табаков, Лєна Корнєєва,та учасниці конкурсу «Міс Львів 2010» – Уляна Малиняк і Людмила Кролюк, для діток проводилися майстер-класи зі створення новорічних костюмів, влаштовувалися святкові шоу та покази театралізованих вистав, та, звичайно ж, дарувалися подарунки.

В стінах Львівського Палацу Мистецтв, який на час зимових свят став резиденцією добрих емоцій і сніжних почуттів, уже вдев’яте, діяла “Фабрикa Святого Миколая” в рамках благочинної акції «Миколай про тебе не забуде», яку організовує МГО «Академія Української Молоді» спільно з навчальними закладами, школами та спільнотами Львова. Цієї зими в рамках акції близько 600 помічників Святого Миколая розносили подарунки по домівках 4000 дітей-сиріт, дітей з багатодітних, малозабезпечених родин, дітей з особливими потребами.

З 17 по 27 грудня у Львівському Палацi Мистецтв проходило дитяче новорічне шоу, декорації для якого були створені учасниками Фестивалю флюоромистецтва Lviv Lumines, яке подарувало позитивні емоції 500 підопічним Центру Соціальних служб для сім’ї та молоді, що позбавлені батьківської опіки, та багатьом іншим дітям.

З метою зібрати подарунки для вихованців львівських спецшкіл та інтернатів 18 грудня відбувся благодійний рок-концерт «Подаруй мені свято», присвячений дню Святого Миколая, за участю гуртів Лондон, On the Edge, Глибоко Дихай, Dalai Lama, Sample Rate, Black Jack. Також, 24 грудня пройшов концерт подяки волонтерам «сніжної» ініціативи учасників фестивалю акустичної музики ТИХО! Юлії Лорд, Павла Табакова, гуртів Лондон, Тарасова Ніч, Dalai Lama.

Щоб залучити до нашої ініціативи більшу кількість волонтерів та добродійників 19 грудня центральною частиною міста лева пройшла костюмована хода «Парад Миколаїв» за участю дітей із сиротинців, пластунів, львівських красунь – конкурсантків конкурсів: «Міс Львів 2010», «Студентська красуня», «Львівська леді», представників громадських організацій та костюмованих акторів. Мабуть тисячі усмішок подарував Львову «сніжний» кабріолет з Казковий Сніговик та Паном КоцькимJ В цей день також відбувся фотоквест “Подаруй мені свято”, творчі результати якого можна споглядати протягом зимової пори на фотовиставці у Львівському Палаці Мистецтв.

snizhnist.press_4

Найдзвінкішим музичним акордом доброчинної соціально-мистецької ініціативи «Сніжність» 9 січня цього року стане благодійне різдвяне музичне шоу «Сніжність» Юлії Лорд та Юрія Гнатковскі за участю джазового біг-бенду оркестру ім. М.Заньковецької та київського гурту Jazzex, яке поверне глядачів до тих часів, коли Львів був столицею джазу.

Вже більше пів століття львівський слухач не чув яскравої живої музики у виконанні справжнього свінгового біг-бенду. І ось велике музичне дійство у жанрі Very Special Christmas повертається у місто, яке спрагло чекало стільки років на музичне видовище такого високого рівня.

Світові шлягери 30-х років минулого сторіччя, які стали синонімами різдвяного настрою на усіх континентах наповнять зал театру ім. М.Заньковецької святковою казкою, яку може дарувати нашим серцям лише магія живої музики.

Концерти «Сніжності» є без перебільшення непересічною подією за своєю грандіозністю. Перехоплює дух лише уявити декілька десятків провідних музикантів на сцені, які віртуозно виконуватимуть шедеври світової музики та чудові пісні написані і аранжовані прекрасними українськими авторами, під супровід масштабних відеоінсталяцій, яких ще не бачили концертні зали міста.

Львівський слухач «джазуватиме» під нові оригінальні аранжування українською мовою класичних святкових пісень, відомих в усьому світі, як то «Хай Сніжить / Let it snow» чи «Миколай крокує до нас / Santa is coming to town», які переспівувались такими іменитостями як Aerosmith, The Beach Boys, Bruce Springsteen, Frank Sinatra, Mariah Carey, Destiny’s Child та The Jackson 5.

Грандіозні відеоінсталяції, які проектуватимуться на екрани гігантських розмірів, перенесуть слухачів у світ теплих спогадів і приємних фантазій.

Прибутки від концерту будуть спрямовані на підтримку боротьби проти однієї з найважчих хвороб, муковісцидозу, хворі на яку часто обділені увагою суспільства. Щоб поділитися частинкою свята та подарувати добрі емоції, на концерт також запрошені діти, які страждають цією недугою.

snizhnist.press_3

Щиро дякуємо усім, хто приєднався до нашої великої доброчинної святкової ініціативи щоб подарувати маленьким і дорослим львів’янам справжню казку святкових зимових дійств.

Подаруймо Львову казку,
Канцелярія Сніжності

snizhnist.press_5

Аудіо анонс

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.


Інтернет банер

Сніжність

HTML код:

<a href=”http://www.snizhnist.com”><img src=”http://snizhnist.com/wp-content/uploads/2010/11/snizhnist_logo.web.180X113.jpg” alt=”Сніжність” title=”Сніжність” width=”180″ height=”113″ class=”alignnone size-full wp-image-397″ /></a>