Події

Календар Сніжності

Календар Сніжності 2009

23-25 жовтня – презентація колекції “Сніжність”, Львівський тиждень моди

25 жовтня – благодійний аукціон із презентацією мюзиклу, Львівський тиждень моди

1 грудня – відкриття поштової скриньки Св.Миколая для святкових побажань дітей

1-18 грудня – проведення майстер-класів зі створення новорічних костюмів у загальноосвітніх школах, дитячих будинках пластових осередках

10-19 грудня – діяльність “Фабрики Святого Миколая” в рамках благочинної акції «Миколай про тебе не забуде», МГО «Академія Української Молоді» та друзі.

14 грудня – урочисте відкриття Фабрики та прес-конференція для представників ЗМІ за участю делегаціїi казкових героїв з північного полюсу.

10-31 грудня – «Швидка Святкова допомога» заїде до кожної самотньої дитини і подарує їй святковий настрій і багато подарунків.

10-30 грудня – «казковий» тур театру «З вулиці на сцену» дитячими будинками Львова в рамках акції «Подаруй мені свято»

17-27 грудня – дитяче новорічне шоу, Львівський Палац Мистецтв

18 грудня – благодійний рок-концерт «Подаруй мені свято» за участю гуртів Лондон, On the Edge, Глибоко Дихай, Dalai Lama, Sample Rate, Black Jack.

19 грудня – фотоквест “Подаруй мені свято”

19 грудня – парад Миколаїв, костюмована хода та конкурс костюмів, пл. Ринок

24 грудня – концерт-презентація фестивалю акустичної музики «ТИХО!»

24 грудня – конкурс «Міс студентська красуня», доброчинна костюмована «Сніжна» вечірка

25 грудня-17 січня – фотовиставка «Подаруй мені свято», Львівський Палац Мистецтв

8,9,10 січня – Різдвяне музичне шоу «Сніжність» Юлії Лорд та Юрія Гнатковскі за участю оркестру ім. М.Заньковецької поверне глядачів до тих часів, коли Львів був столицею джазу. Пісні зі «Сніжності» додадуть яскравого відтінку нашим українським святам, наповнять їх новим українським джазовим звучанням у популярному світовому жанрі Very Special Christmas. Театр ім.М.Заньковецької

13 січня– Різдвяний концерт Павла Табакова в театрі ім. М.Заньковецької з новою музичною програмою.

Детальніший опис:

Офіційна поштова скринька Святого Миколая

1 – 18 грудня, Львівський Палац Мистецтв
Координатори: ельфи та Святий Миколай
Ел.пошта: snizhnist.music@gmail.com
Веб: www.artpalace.org.ua

Із початком морозної зими в Палаці Мистецтв, який на час зимових свят стає резиденцією добрих емоцій і сніжних почуттів, урочисто відкривається Офіційна поштова скринька Святого Миколая. Ця магічна скринька перетворюватиме на дійсність найщиріші побажання найслухняніших львівських дітлахів. З найпроникливіших листів буде створено виставку, яка, можливо, нагадає навіть дорослим дорогу до закутків серця, де ще живе дитинство.

Майстер-класи

1 – 18 грудня, Львівський Палац Мистецтв та інші заклади
Координатори: Аня Федосеєнко, тл.+380937798959
Ел.пошта: anjafedoseenko@gmail.com

У загальноосвітніх школах, дитячих будинках та пластових осередках сніжними дизайнерами та ініціативними пластунами проводитимуться майстер-класи зі створення новорічних костюмів, де діток навчатимуть і допомагатимуть створити вбрання для Параду Миколая.

«Швидка святкова допомога»

10 – 31 грудня, сиротинці, школи-інтернати, притулки Львова.
Координатори:  Породко Андрій тл. +380632380701
Веб: www.sami.lviv.ua

10 – 22 грудня ГО ГЦ «САМІ» проводить один з етапів конкурсу «Міс Львів – Міс Львівщина 2010» під назвою «Благодійна ініціатива». Кожна з п’ятнадцяти учасниць разом із командою однодумців допомогатиме соціально обмеженим верствам населення. Даний проект зможе виявити у дівчатах їхні нахили до вирішення соціальних проблем суспільства. Також зможе довести, що попри красу можна бути чуйними та добрими, руйнуючи стереотип того, що зовнішня краса не сумісна з внутрішньою.

15 – 25 грудня ГО ГЦ «САМІ» за участі кращих моделей Ok’s models management, шоу – балету «Le Madrin», ведучої Ірини Венігрин – Климович та гурту «Вушка», даруватимуть діткам сиротинців міста Львова свято у вигляді шоу – вистави у постановці однієї із святкових казок в поєднанні з дитячими іграми та виступом гурту «Вушка» із шоу – балетом. Після чого діткам будуть роздаватись подарунки.

20 – 31 грудня ГО ГЦ «САМІ» разом з дівчатами регіонального конкурсу краси «Львівська леді 2010» будуть відвідувати дитячі будинки. Двадцять дві конкурсантки діляться проводитимуть дітям творчі майстер – класи з малюванню, ліпці із пластиліну, вирізання з кольорового паперу та майстер – класи з танців.

Фабрика Святого Миколая

10 – 19 грудня, Львівський Палац Мистецтв
Координатори: Світлана Роднєнкова, тл.+380977775242, Марта Гасюк, тл.+380636227155
Ел.пошта: info@mykolaj.com.ua
Веб: www.mykolaj.com.ua

21, 28 листопада та 5 грудня – в стінах Львівського Палацу мистецтв пройдуть вишкіл сотні волонтерів «Помічників Святого Миколая», адже саме тут розпочне свою роботу, уже вдев’яте, Фабрика Святого Миколая. Вишкіл – це двогодинне представлення акції для усіх охочих взяти в ній участь. Помічники Миколая не лише пакуватимуть та розноситимуть подарунки діткам по всьому місту, а й створюватимуть святковий настрій на вулицях Львова: даруватимуть перехожим солодощі та вітатимуть із святами.

З 10 до 19 грудня – діятиме сама “Фабрикa Святого Миколая” в рамках благочинної акції «Миколай про тебе не забуде», яку організовує МГО «Академія Української Молоді» спільно з навчальними закладами, школами та спільнотами Львова. Минулого року вдалося рознести подарунки для більш ніж 3200 потребуючих дітей Львова, до акції долучилося близько 700 волонтерів – учнів старших класів та студентів, тож сподіваємося, що львів’яни не розчарують доброго бороданя і цього року.

14 грудня пройде урочисте відкриття Фабрики та прес-конференція для представників ЗМІ за участю делегаціїi казкових героїв з північного полюсу.

Дитяче новорічне шоу

17 – 27 грудня, Львівський Палац Мистецтв
Координатори: Клименко Ірина, Семенова Марія
Ел.пошта: promo@artcenter.lviv.ua

Дитяче шоу

Цього року Львівський Палац Мистецтв започатковує серію передноворічних святкувань. Новорічні та Різдвяні свята займають особливе місце в житті кожного українця. Час, якого з нетерпінням чекають і дорослі і діти. Час, коли люди особливу увагу концентрують на позитивних емоціях і доброму настрої, які максимально втілені у Дитячому новорічному шоу «Сніжність».

Події розгортаються на Північному полюсі. Мрійник Cніговик шукає друзів. Та ніхто його не помічає. А навколо пихатий Олень, який мріє стати царем, і Пінгвіни, яких ще ніхто не перевершив у вихвалянні. Що ж переможе цієї зими: прагнення дружби чи пихатість? Це ж казка – отже, добро переможе!

Декорації дитячого шоу створені учасниками Фестивалю флюоромистецтва Lviv Lumines і вражають з першого погляду: в ультрафіолетовому світлі розгорнувся казковий простір, де світяться пухнасті ялинки, засиплені снігом, мерехтять зірки та Північне сяйво. А спеціально створені для «Сніжності» костюми героїв додають яскравих барв.

Музичною основою дитячого шоу став альбом «Сніжність» від Юрія Гнатковського та Юлії Лорд у незвичному для нас жанрі Very specially Christmas. Це давно популярні в США пісні на різдвяну тематику (наприклад, Let it Snow / “Хай сніжить”), які автори записали українською мовою. Так вбирають джазові “шати” “Миколай” і “Старе місто”, львівська зима та холоди, під час яких “не замерзають почуття”.

За традицією, кожен маленький учасник дійства отримає солодкий подарунковий набір. До того ж, Львівський Палац Мистецтв запланував серію вистав для дітей, позбавлених батьківської опіки: завдяки підтримці мецената, який побажав залишитись невідомим, Центр Соціальних служб для сім’ї та молоді зможе зробити свято «Сніжності» для 500 своїх підопічних.

Аудиторія: діти віком від 3х до 12 років.
Тривалість вистави: 30-40 хв, загалом близько години.
Одна вистава розрахована на 50 дітей.
Працює гардероб та медпункт.
Додаткова інформація та замовлення групових вистав: тел. 063 563 88 07
Розклад індивідуальних вистав та замовлення квитків: каса Палацу Мистецтв, вул. Коперніка, 17.

Рок-концерт

18 грудня, Львівський Палац Мистецтв
Координатори: Лесик Урбан, тел. 093 916 27 91, Федосеєнко Анна, тел. 093 77 989 59
Ел. пошта: babakatja@gmail.com, аnjafedoseenko@gmail.com


18 грудня 2009 року відбудеться благодійний рок-концерт «Подаруй мені свято», присвячений дню Святого Миколая. В акції візьмуть участь гурти Лондон, On the Edge, Глибоко Дихай, Dalai Lama, Sample Rate, Black Jack. Ціна вхідного квитка – 25 гривень. Виручені від концерту кошти отримають дитячі заклади, що беруть участь в доброчинній соціально-мистецькій ініціативі Сніжність. Усі бажаючі можуть підтримати запропоновану організаторами концепцію «костюмованої вечірки» і прийти у маскарадному костюмі (буде конкурс з нагородами!), а також принести з собою іграшки та солодощі, які волонтери передадуть вихованцям львівських спецшкіл та інтернатів для неповносправних дітей. Веселий карнавальний настрій, усмішки, якісна музика і задоволення від доброї справи зроблять цей день дійсно незабутнім для всіх, хто відвідає концерт – гарно розважиться і подарує свято дітям.

Подаруй мені свято

19 грудня – 17 січня, пл.Ринок, Львівський Палац Мистецтв
Координатори: Аня Федосеєнко, тл.+380937798959
Ел.пошта: anjafedoseenko@gmail.com

19 грудня відбудеться фотоквест “Подаруй мені свято”, участь у якому зможуть взяти усі охочі мешканці міста за наявності фотоапарата та уяви. Учасники матимуть 5 святкових завдань, які вони висвітлять у фотографії. Відповідність темі, технічні та художні характеристики знімків будуть оцінювати львівські успішні фотографи та організатори проекту.

За результати фотоквесту та попередньо проведеного конкурсу 25 грудня-17 січня у Львівському Палаці Мистецтв відбуватиметься фотовиставка.

Конкурс Студентська Красуня та «Сніжна» вечірка

24 грудня, 21:00 – 05:00, Нічний клуб “MILLENNIUM”
Контактні тл.: 247 65 57, 097 904 20 25 Микола, 097 126 25 11 Геннадій
Ел. пошта: funny.za.money@gmail.com

В час всюдиприсутніх виборів – ми обираємо красу! Студентська Красуня – це конкурс на якому буде обрана найкрасивіша студентка 2009 року. Наше прагнення виявити студенток в яких краса гармонує з розумом, інтелігентністю та талантом, щоб допомогти їх подальшому розвитку і становленню особистості. Приз для переможниці – путівка в Будапешт на вікенд, безкоштовне навчання в модельній школі та участь у конкурсі Міс Львівщина.

Протягом вечора Vova Zi Lvova розважатиме гостей конкурсу своїми запальними ритмами.

Особливою ж подією імпрези буде концерт-презентація фестивалю акустичної музики “ТИХО! Unplugged in Lviv”, на якій вперше прозвучать унікальні акустичні програми учасників фестивалю: Юлії Лорд, Павла Табакова, гуртів Лондон, Dalai Lama та Годо.

Глядачі матимуть змогу наново відкрити для себе музику провідних українських виконавців та познайомитися з молодими гуртами, які, без сумніву, дуже «голосно» заявлять про себе зі сцени фестивалю.

Святкові концерти «Сніжність» Юлії Лорд та Юрія Гнатковскі

8,9,10 січня, Театр ім.М.Заньковецької
Ел.пошта: snizhnist.music@gmail.com

Доброчинне різдвяне музичне шоу «Сніжність» Юлії Лорд та Юрія Гнатковскі за участю оркестру ім. М.Заньковецької поверне глядачів до тих часів, коли Львів був столицею джазу.

Вже більше пів століття львівський слухач не чув яскравої живої музики у виконанні справжнього свінгового біг-бенду. І ось велике музичне дійство у жанрі Very Special Christmas повертається у місто, яке спрагло чекало стільки років на музичне видовище такого високого рівня.

Концерти «Сніжності» є без перебільшення непересічною подією за своєю грандіозністю. Перехоплює дух лише уявити більше 50 провідних музикантів на сцені, які віртуозно виконуватимуть шедеври світової музики та чудові пісні написані і аранжовані прекрасними українськими авторами, під супровід масштабних відеоінсталяцій, яких ще не бачили концертні зали міста.

Львівський слухач «джазуватиме» під нові оригінальні аранжування класичних святкових пісень відомих в усьому світі, як то «Хай Сніжить / Let it snow» чи «Миколай крокує до нас / Santa is coming to town», які переспівувались такими іменитостями як Aerosmith, The Beach Boys, Bruce Springsteen, Frank Sinatra, Mariah Carey, Destiny’s Child та The Jackson 5.

Грандіозні відеоінсталяції, які проектуватимуться з 12 проекторів та гігантських розмірів екрану, перенесуть слухачів у світ теплих спогадів і приємних фантазій.

Пісні, які стали синонімами різдвяного настрою на усіх континентах наповнять морозне повітря древнього Львова святковою казкою, яку може дарувати нашим серцям лише магія живої музики.

Концертний флаєр